نمایشگاه الکامپ، فرصتی برای دنیای استارت اپ ها
حضور مرکز نوآوری و شتابدهی رسانه ای کسب وکارهای دیجیتال در نمایشگاه الکامپ
بزرگترین رویداد فناوری دیجیتال کشور در عرصه های مختلف در حال برگزاری است و بسیاری از استارت آپ ها محصولات، خدمات، محتوا و آخرین دستاوردهای خود را در حوزه‌های سخت افزار، نرم افزار، شبکه و ارتباطات به علاقمندان عرضه نمودند.
مرکز نوآوری و شتابدهی نیز در این نمایشگاه شرکت نمود و تلاش داشت تا با ارایه راهکارهای نوآورانه و ایجاد بستر توسعه استارت آپ ها، ارتقای فناوری دیجیتال را با سرعت بیشتری سبب گردد. در غرفه مرکز نوآوری استارت آپ های مختلف تحت پوشش مرکز شرکت نمودند و از نزدیک با دنیای پر راز ورمز کارآفرینی و تجارت آشنا شده و محصولات خود را به بازدیدکنندگان نمایش دادند.
نمایشگاه الکامپ برای استارت آپ ها می تواند یک نقطه آغاز باشد و استارت آپ ها در این نمایشگاه می توانند با حضور در غرفه مرکز نوآوری و شتابدهی توسکا ، ایده و محصول خود را برای سرمایه گذاری و توسعه آن معرفی کنند،
استقبال بی نظیر علاقه مندان در این عرصه از غرفه که با حضور چندین استارتاپ برتر کشوری از جمله : روبیکا، دهکده هوشمند ، پیچاپ ، ابرسلامت ، ابر زندگی ، آرمه تخفیف پارسیان که در یک فضای صمیمانه اطلاعات مربوط به دنیای کسب و کار را برای علاقه مندان به اشتراک می گذارند اراده مرکز نوآوری را برای فعالیت های قدرتمندتر جدی نمود.
مرکز نوآوری و شتابدهی رسانه ای توسکا با همکاری روبیکا شما را به این غرفه درسالن 27 غرفه1939دعوت می‌کند.

دیدگاه خود را بنویسید

اگر شما هیچ حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید، برای ارسال دیدگاه نیاز است که ثبت نام و یا وارد شوید.